Albvera Forum Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Ora është Mon May 20, 2019 9:24 pm


 • Rregullat

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Rregullat


  RregullatPara se te antarsoheni ju lutem lexoni Rregullat... Mundohuni ti zbatoni Rregullat dhe më pastaj te behi pjesë e shoqeris tone këtu duke postuar gjera qe na nevoiten, gjithashtu këtu mund te lajmrohi qdo gje nga Staffi*
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  36 Temat
  156 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 10:38 am
  shaban cakolli Mirë se ju gjeta
 • Prezantohu


  PrezantohuDo ishte kenaqesi po te kishim disa njohuri rreth personalitet tuaj! Pra, mund te prezentoheni ketu ,duke na treguar dic rreth vetes suaj...
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  32 Temat
  134 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 10:38 am
  shaban cakolli Mirë se ju gjeta
 • Info Forum


  Info ForumAlbvera Forum Icon711Ketu Gjithcka Rreth Forumit se dote Behen
  Moderatorët: MrFresh, Vali
  2 Temat
  18 Mesazhet
  Sun Mar 11, 2012 6:34 pm
  bacani74 Si te Shkarkojm Muzik Ose Programe Nga Albveraa.Tk
 • Lajmet e Portalit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajmet e Portalit


  Lajmet e PortalitKëtu mundë ti gjeni lajmet më të reja si nga muzika, teknologjia, kultura, rajoni, ekonomia, sporti, dhe shumë të tjera. of the forum
  1643 Temat
  1658 Mesazhet
  Tue Jan 20, 2015 3:34 pm
  MrFresh “Torcida” në protestë derisa Trepça të kalojë në pronësi të shtetit të Kosovës
 • Shtypi Ditor


  Shtypi DitorKetu mund ti gjeni te gjitha lajmet nga: Rajoni,Kultura, Bota, Kosova dhe Shqipria
  127 Temat
  128 Mesazhet
  Sat Sep 08, 2012 11:33 am
  Dg Reklama skandaloze e Estonisë
 • Diskutime Shoqerore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime Shoqerore


  Diskutime ShoqeroreKetu diskutojme per cdo gje qe kemi deshire. Gjithëmonë në mënyrë shoqërore.
  45 Temat
  327 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 11:43 am
  shaban cakolli Bashkjetesa...?!
 • Urime e pershendetje


  Urime e pershendetjeMomentet me te bukura te jetes suaj mund ti ndani me ne ...
  9 Temat
  46 Mesazhet
  Thu Jan 03, 2013 2:04 pm
  tapa Pershendetje!
 • Dashuria


  DashuriaGjithcka qe deshirojm te flasim e te dijm per dhe mbi dashurine
  35 Temat
  279 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 11:43 am
  shaban cakolli Bashkjetesa...?!
 • Muzik Shqip 2011-2012

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzik Shqip 2011-2012


  Muzik Shqip 2011-2012♫Ketu Mund ti Gjeni Te gjitha Muzik Hite♫
  Moderator: Dg
  2233 Temat
  4496 Mesazhet
  Sat Apr 18, 2015 2:42 pm
  archi88 Ekrem Kurtishi - Vajz zvicrane
 • Albume 2010-2011


  Albume 2010-2011♫Ketu mund te Gjeni te Gjitha Album e viti 2010-2011♫
  396 Temat
  1374 Mesazhet
  Fri Feb 21, 2014 3:16 pm
  lion_ch TOP 100 HITS '90s --->> SHQIP
 • Rapsodi popullore


  Rapsodi popullore♫Ketu mund te Gjeni te gjitha kenge Rapsodi popullore...♫
  46 Temat
  370 Mesazhet
  Sat Apr 12, 2014 9:35 pm
  VD Hamez Llapqeva - Per ty Kosov 1-2009NEW NEW !!!!
 • Muzik Mix


  Muzik Mix♫Ketu mund te Gjeni te gjitha muzik Mix te gjuhes Shqipe♫
  65 Temat
  190 Mesazhet
  Thu Jan 02, 2014 12:17 pm
  besi_fr@hotmail.fr Aurela Gace ft. Dr Flori & Marsel - Origjinale (HOT Remix 2010)
 • Muzik Englisht


  Muzik Englisht♫Ketu mund ti Gjeni te Gjitha Hite e Muzikes englisht♫
  337 Temat
  412 Mesazhet
  Wed Nov 28, 2012 3:40 am
  anderlech Ultra Dance Vol 8
 • Tekste kengesh Shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Vidoe Klipe Shqip

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 128 Temat
  389 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 1:17 am
  tekila OXYGEN 09.04.2010 RTK - Musafir Adem Demaqi
 • TV Show


  TV ShowTe gjitha ato qe jane inqizuar nga tv programe te ndryshme...
  29 Temat
  90 Mesazhet
  Tue Apr 30, 2013 1:17 am
  tekila OXYGEN 09.04.2010 RTK - Musafir Adem Demaqi
 • Vidoe Klipe te Huaja


  Vidoe Klipe te HuajaVideo klipe te Huaja
  56 Temat
  80 Mesazhet
  Mon Oct 18, 2010 5:44 am
  esat 2pac Jay-Z TheGAme Eminem SouljA boy
 • Video 3gp


  Video 3gpKetu mund te gjeni Video 3gp
  4 Temat
  16 Mesazhet
  Fri Jul 01, 2011 1:37 pm
  gximos Martesa e Lalushit Pjesa Pare[1] -Per Mobil.3gp
 • Video Humor 2010-2011

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Video nga youtube

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptar

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Te Huaj

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Programe

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Feja Islame

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Feja Islame


  Feja IslameGjithgjka rreth Feja Islame
  27 Temat
  207 Mesazhet
  Thu Nov 08, 2012 2:02 pm
  keri Kur'ani Fisnik - Leximi në gjuhën shqipe Mp3
 • Poezi dhe Vargje Dashurie

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Poezi dhe Vargje Dashurie


  Poezi dhe Vargje DashurieKu ka gje me te bukur se dashuria.Vargje e shprehje te ndyshme.............
  473 Temat
  938 Mesazhet
  Fri Jan 31, 2014 2:33 pm
  shaban cakolli VARGJE PËR DASHURINË
 • Sporti


  SportiKëtu mund të diskutoni në përgjithesi mbi sportet në Shqipëri dhe te huaj, jetën e arritjet e sportisteve shqiptarë dhe të huaj
  193 Temat
  420 Mesazhet
  Sat Sep 08, 2012 3:38 am
  Dg Villa: Më mungoi Spanja
 • 6 Temat
  6 Mesazhet
  Tue May 29, 2012 1:22 pm
  AlbveraaTk Gjermanët që do të luajnë në Euro 2012
 • Kuriozitetet


  Kuriozitetetbisedojm rreth Kurioziteteve.. kopshteve zologjike etj etj...
  49 Temat
  102 Mesazhet
  Wed May 25, 2011 4:47 am
  MrFresh Apokalipsi i pashmangshëm: Fundi i botës në tetor
 • Vipat Shqipatr edhe te huaj


  Vipat Shqipatr edhe te huajKetu mund te Mesoni per Vipat Shqipatr edhe te huaj
  53 Temat
  69 Mesazhet
  Mon Aug 22, 2011 6:28 am
  AlbveraaTk Martohet Kim Kardashian
 • E-books


  E-booksketu mund te fuseni libra te ndryshme si dhe programe per textin e auto-shkolles libera per auto-shkoll dhe libra te ndryshem..
  9 Temat
  17 Mesazhet
  Sat Sep 10, 2011 2:15 pm
  Ergysirealmadrid Encyclopedia Britannica 2010 Almanac
 • Reqeta per Gatim


  Reqeta per GatimKetu Mund te Gjeni Te gjitha Reqeta per Gatim......
  41 Temat
  44 Mesazhet
  Sun Sep 09, 2012 3:02 am
  AlbveraaTk Sarma pa mish
 • Internet Teknologji


  Internet TeknologjiTe rejat nga Internet Teknologji
  78 Temat
  149 Mesazhet
  Thu Feb 17, 2011 8:17 am
  X-man iPhone 4, telefoni më i mirë i vitit
 • Tv Live Albveraa.Tk


  Tv Live Albveraa.TkKetu Mund te Gjeni Televizione Shqiptare edhe te Huaja Live???
  33 Temat
  33 Mesazhet
  Fri Mar 11, 2011 9:20 am
  albvera Fox News Live By Albveraa.Tk
 • Lojra Per Pc

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Trupi & Shendeti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Trupi & Shendeti


  Trupi & ShendetiKetu mund te Gjeni Gjithcka nga Trupi & Shendeti
  26 Temat
  26 Mesazhet
  Wed Apr 13, 2011 6:35 am
  X-man Thirrjet’ që tregojnë raportin në çift
 • Lifesyle


  LifesyleKetu munde te Gjeni Gjithcka Nga Lifesyle
  17 Temat
  17 Mesazhet
  Wed Apr 13, 2011 6:35 am
  X-man Thirrjet’ që tregojnë raportin në çift
 • Astrologjia


  AstrologjiaKëtu do të gjeni cdo informacion qe ka te bej me këtë degë kaq te mistershme e te bukur të Astrologjisë..
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Fri Jun 11, 2010 5:29 am
  albvera Astrologji kineze
 • Ekonomi dhe Biznise


  Ekonomi dhe BizniseNe kete forum mund te gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Tue Jul 27, 2010 3:58 am
  AlbveraPress Për dy ditë, mbi 3.2 milionë SMS falas nga IPKO
 • Themes, Wallpapers & Screensavers

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
Kush është në linjë

7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 79 më Sun Oct 16, 2011 2:06 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


Users having a birthday today : avniaa (32), besarta (26), besi.france (31), bleron maliqi (21), buqi (29), bushi (57), dardha (54), driloni22 (28), elham (26), enid hasanllari (31), faton (29), festim (25), lumja (31), nepe (27), rexhib (29), salihi (42), sovrann (27)
Users with a birthday within the next 7 days: abdumoni (38), adriatikcukaj (35), afrim limani (44), agoni3 (39), ana2185 (34), Arber.Erion (22), arliona lekaj (27), artan qamili (52), AtdheZeqiraj (24), belgim tasholli (32), besmir dalladaku (31), bessniak (39), binak (37), blearti (23), blearti z (24), blearti23 (23), bledi22 (46), blerim sheqiri (31), blerimi (27), blerimi2323 (46), Buban (28), bujari25 (39), CITY25 (40), Cooler2505 (37), dardi (24), diniboy (37), dioni.rexh (33), Donald82 (37), doni88 (31), donny (28), dragan (25), drtan dylmishi (41), edon (28), EL_NINO (29), endi83 (36), erizjan (32), ernes (23), etrit (39), fatlind jusufi (26), feim (48), Fidaimi (26), florim thaqi (40), FTboy tba veliu (29), gashman (48), GJIN (46), gjingila (46), gjini (46), ilirushi (32), islamiismeti (29), Jasin Reka (45), koli-che (24), kristal (52), laddi_dk (31), ledjon (29), leonard (31), mentor mjaku (43), monclerfans (30), naauuaf (27), newporn (29), Noolis (25), Qlirim (32), reimolla (29), rinor47 (29), sabriqyqalla (41), saurela (40), shkelqim duraj (46), snapnnox (28), ssammi (40), sykaltra (34), ukidrizaj (30), vesa (34), X-man (33), x-men (29), zeshkani (29), zeshkanisyzi (39)

Legjenda : [ Administrators ][ Admin 2 ][ Albveraa Press ][ Super.Moderator ][ Moderator ][ Vip ][ Princess ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 18490 artikuj

Forumi ka 4474 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri icrash


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur