Një javë pas Big Brother Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Një javë pas Big Brother Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një javë pas Big Brother

Shko poshtë

Një javë pas Big Brother Empty Një javë pas Big Brother

Mesazh nga X-man Sat May 23, 2009 3:50 am

Një javë pas Big Brother F.0523100830891_m


Vetëm një javë pas përfundimit të spektaklit më popullor në Shqipëri, "Big Brother Albania 2", banorët e shtëpisë më të famshme në vend, u mblodhën përsëri në një tjetër natë befasish në Top Channel.
Të gjithë së bashku treguan të pathënat deri tani, nga bashkëjetesa e tyre tre mujore.

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm pati befasi, por edhe debate mes banorëve, që patën si shkas zbulimin e prapaskenave të përmbledhura në klipe të ndryshme që shkaktuan edhe reagimet e tyre.

Debati që e rriti paksa ‘temperaturën’ e mbrëmjes së të premtes ishte ai rreth puthjeve të Adelaides dhe Bjordit si dhe deklarimet që konkurrentet kishin bëre për njeri-tjetrin në gazeta të ndryshme gjatë intervistave të tyre.

Ndërkaq, ish-banorët e shtëpisë më të famshme treguan edhe se si po shkojnë marrëdhëniet e tyre jashtë saj.

Anjeza dhe Arjoni pranuan se marrëdhënia e tyre nuk është tashmë njësoj duke lënë të kuptohet se ata nuk janë më bashkë.

Megjithatë të gjithë dukeshin të kënaqur nga kjo eksperiencë ndonëse kishin edhe rezervat e tyre për jetën së bashku në shtëpi.

Në fund u ndanë edhe dhurata. Qetsori përveç çekut prej 50.000 eurosh që mori javën e kaluar, iu dorëzuan edhe çelësat e një mazde kabriolet.

Adelaida fitoi një biletë për të parë një nga garat e Formula 1 dhë të gjithë së bashku do të bëjnë një udhëtim turistik nëpër qytetet kryesore të vendit dhe turi i tyre do të përfundojë në Prishtinë.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi