Gili: nuk dua të më prekin në moral Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Gili: nuk dua të më prekin në moral Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gili: nuk dua të më prekin në moral

Shko poshtë

Gili: nuk dua të më prekin në moral Empty Gili: nuk dua të më prekin në moral

Mesazh nga tingulli-3 Sat Jun 20, 2009 4:50 am

Gili: nuk dua të më prekin në moral F.0620094854384_m

Këngëtarja e njohur kosovare, Gili, e cila së fundi ka shënuar një sukses të konsiderueshëm me realizimin e këngës “Kur u ndamë” në duet me Enis Potokun, ka deklaruar në një intervistë për Flladin se nuk i pëlqen të jetë pjesë e thashethemeve nëpër media.
“Edhe po të jem, nuk më bën shumë përshtypje, por të them të drejtën nuk është se kam dëshirë të jem pjesë e skandaleve”, ka thënë Gili.

Ajo ka shtuar se edhe po të ndodhë që të shkruhet për të, nuk do i bënte përshtypje nëse dikush do shkruante keq për interpretimin e këngëve, veshjen apo realizimin e videoklipeve, mirëpo nuk do të lejonte asnjëherë që ta prekin në moral.

“Këtë nuk do ta toleroja, sepse gjithmonë kam qenë ose jam munduar të jem një këngëtare familjare dhe asnjëherë nuk kam tentuar të jem në qendër të vëmendjes përmes skandaleve”, ka shtuar këngëtarja. /ktv/
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi