Së shpejti iPhone OS 3.1 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Së shpejti iPhone OS 3.1 Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Së shpejti iPhone OS 3.1

Shko poshtë

Së shpejti iPhone OS 3.1 Empty Së shpejti iPhone OS 3.1

Mesazh nga Vali Fri Jul 03, 2009 8:22 am

Së shpejti iPhone OS 3.1 F.0702161314877_m

Kompania Apple pak kohë pas paraqitjes të përditësimit të madh të sistemit operativ iPhone OS është duke përgatitur një version të ri me mundësi shtesë.
Zhvilluesit e regjistruar të Apple tanimë kanë qasje në versionet eksperimentale të iPhone OS 3.1. Softueri i ri sjell mundësi të gjera të editimit të video materialeve në modelin 3G S si dhe opsione shtesë gjatë përdorimit të copy e paste.

Vet sistemi operativ supozohet të lexojë dhe punojë më shpejt, mirëpo nuk dihet nëse këto ndryshime kanë të bëjnë vetëm me modelin më të shpejt 3G S.

Siç kemi shkruar edhe ditë më parë, përdoruesit e të riut iPhone 3G S janë duke u përballë me telashe të shumta me të, tek i cili në disa raste shkaktohet nxehje e tepruar gjatë punës. Madje, tek versioni i bardhë ka sjellë deri tek ndryshimi i ngjyrës mu për këtë fakt.

Data zyrtare e lëshimit për distribucion i iPhone OS 3.1 ende nuk është bërë i ditur.
Vali
Vali
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 237
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosova
Humori Humori : Kafeneja Jon
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Taurus

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi