Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja

Shko poshtë

Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja Empty Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja

Mesazh nga MrFresh Thu Jul 16, 2009 2:51 pm

Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja F.0716185713896_m
Lulja dhe Meda

Këngëtari i mirënjohur kosovar Mehdin Pergjegjaj- Meda ka hedhur poshtë spekulimet kinse martesa e tij ka marrë fund.
Javë më parë janë përhapur thashetheme, sipas të cilave, Lulja, gruaja e Medës, ia kishte marrë 200.000 euro këngëtarit dhe ishte kthyer të jetonte në Suedi.

Mirëpo, Meda mohon gjithçka nga këto spekulime duke thënë se kjo është një lloj kurdisje për ta penguar suksesin në karrierën e tij.

“Është fakt se te ne dominojnë persona të pandërgjegjshëm, të cilët dëshirojnë ta pengojnë punën tonë, andaj nuk më brengos ky fakt që po qarkullon në opinion kinse jam ndarë nga bashkëshortja, sepse thuajse të gjitha personalitetet e njohura publike përfshihen nga spekulime të ndryshme, e kryesisht përfolen për jetën private”.

“Unë kam dëgjuar të kenë thënë se lulja më ka marrë 200 mijë euro dhe ka ikur në Suedi, por kjo është vetëm një thashetheme dhe asgjë e vërtetë. Në realitet unë nuk jam ndarë nga Lulja dhe as që e kam ndërmend të ndahem”, është shprehur Meda për të përditshmen “Kosova Sot”.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi