Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë

Shko poshtë

Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë Empty Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë

Mesazh nga X-man Sun Jul 19, 2009 2:34 am

Arjoni pas shërimit në kërkim të dashurisë F.0719100014233_m


Para dy javësh personazhi i famshëm nga edicioni i dytë i "Big Brother Albania", Arjoni, i është nënështruar ndërhyrjes kirurgjike në bark, që fillimisht mendohej se është një apendicit i zakonshëm, porse për shkak të komplikimeve tjera operacioni kishte zgjatur katër orë.
“Tani jam shumë mirë, madje që sot kam rifilluar me pak aktivitet sportiv, natyrisht pa sforcuar pjesën e barkut. Ishte një ngjarje që unë nuk e prisja, pasi kam gëzuar gjithmonë një shëndet shumë të mirë, por mesa duket asgjë nuk parashikohet”, ka thënë Arjoni në një intervistë për shtojcën “Panorama Plus”.

Pasi ka kaluar më të keqen, Arjoni shpreson të gjejë një të dashur: “Për momentin jam i lirë por kjo nuk do të thotë se nuk po kërkoj për të gjetur vajzën e duhur për mua”, e cila duhet të jetë “një vajzë që të më bëjë të bie në dashuri”.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi