Kournikova dhe Iglesias planifikojnë familje Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Kournikova dhe Iglesias planifikojnë familje Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kournikova dhe Iglesias planifikojnë familje

Shko poshtë

new Kournikova dhe Iglesias planifikojnë familje

Mesazh nga Vali Tue Aug 04, 2009 7:30 am

Kournikova dhe Iglesias planifikojnë familje F.0804100418619_m

Anna Kournikova është duke planifikuar të fillojë familje me të dashurin e saj Enrique Iglesias, sapo të arrijë majën e karrierës së saj.
Dyshja, të cilët janë në lidhje që nga viti 2002, kanë nxitur thashethemet për një fejesë të mundshme më herët gjatë këtij viti, kur tenistja ishte parë duke mbajtur një unazë të shndritshme në dorën e majtë, edhe pse asnjëri nuk e konfirmuan atë.

Tash bukuroshja pohon se ajo është e gatshme të rehatohet dhe të ketë fëmijë me të dashurin e saj këngëtar.

“Ne mundohemi ta mbajmë lidhjen tonë sa më private. Nuk lexoj gjëra të tilla si ‘Anna është shtatzënë/e martuar/ u nda’. Do të doja të kem fëmijë, por pas disa vitesh. Jam vetëm 28 vjeçare dhe ende ka disa gjëra të tjera të cilat dua t’i bëj më parë”, ka thënë Kournikova.
Vali
Vali
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 237
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosova
Humori Humori : Kafeneja Jon
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Taurus

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi