Windows 7 vjen më herët? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Windows 7 vjen më herët? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows 7 vjen më herët?

Shko poshtë

Windows 7 vjen më herët? Empty Windows 7 vjen më herët?

Mesazh nga Dg Fri Feb 20, 2009 4:39 am

Windows 7 vjen më herët? F.0219123347375_m

Janë paraqitur disa indikacione se Microsoft, krejt ndryshe nga ajo që e ka zakon, tanimë gati e ka përfunduar versionin e ri të sistemit operativ Windows 7.
Njerëzit të cilët me vëmendje përcjellin versionet e reja jozyrtare të Windows 7, sistemit të radhës operativ nga Microsoft versioni eksperimental i të cilit është paraqitur para pak kohe, kanë vërejtur se më e reja prej tyre në emërtim ka shenjën RC1, që do të mund të nënkuptonte se bëhet fjalë për versionin e ashtuquajtur - Release Candidate.

Emërtimi i plotë i ISO pamjes së Windows 7 është 7048.winmain_win7rc1.090211-1625. Nëse kjo në të vërtetë është RC1 i Windowsit të ri, kjo do të thotë se ai është liruar dy muaj para planifikimit, derisa në të njëjtën kohë kjo do të nënkuptonte se Windows 7 pothuajse me siguri do të del në shitje gjatë këtij viti, e ndoshta edhe para festave të fundvitit.

www.microsoft.com
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi