Soni: Këngën e kam të lindur Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Soni: Këngën e kam të lindur Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soni: Këngën e kam të lindur

Shko poshtë

rrotulli Soni: Këngën e kam të lindur

Mesazh nga tingulli-3 Tue Aug 11, 2009 4:57 am

Soni: Këngën e kam të lindur F.0811121240260_m

Këngëtarja nga Shqipëria, e cila është shumë e pëlqyer edhe në Kosovë, Soni Malaj, thotë se këngën e ka të lindur duke qenë se talentin për të e ka shfaqur që në fëmijëri duke marrë pjesë nëpër aktivitete të ndryshme muzikore.
“Të them të drejtën, këngën e kam të lindur, nuk mund të them se e kam fituar tani. Talentin për këngë e kam pasur që në fëmijëri, ku merrja pjesë nëpër aktivitete të shumta muzikore për fëmijë, kështu që nuk u ndala asnjëherë nga ky drejtim”, është shprehur këngëtarja për “Kosova Sot”.

Për të arritur suksesin që ka tani, hitbërësja e këngës “Shpirti im binjak” thotë se nuk e ka pasur të lehtë, pasi që ka kaluar shumë vështirësi dhe ka punuar shumë që të ketë një karrierë që e lakmon çdo këngëtar.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi