Mariza Ikonomi mëndon se muzika është një industri fitimprurëse Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mariza Ikonomi mëndon se muzika është një industri fitimprurëse Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mariza Ikonomi mëndon se muzika është një industri fitimprurëse

Shko poshtë

Risi Mariza Ikonomi mëndon se muzika është një industri fitimprurëse

Mesazh nga X-man Mon Sep 14, 2009 9:14 am

Mariza Ikonomi mëndon se muzika është një industri fitimprurëse Mariza-Ikonomi-300x300

Muzika është kthyer prej vitesh në një nga industritë më fitimprurëse, madje me të njëjtin sy e sheh edhe Mariza Ikonimi profesionin e saj.

Duke mos e mohuar faktin se fiton shumë nga ky profesion, këngëtarja ka refuzuar të flasë për shifra.

“E kam parim në punët e mia të mos them shifra.

Por, jam pjesë e tregut të vlerësuar dhe janë shifra të konsiderueshme dhe të mira.

Mendoj se varet ku shkon dhe nga imazhi që ke. Kur nuk je këngëtare e mirëfilltë, është pak më e vështirë pasi shpesh herë tregu kërkon të jesh një kukull që lëviz gojën, gjë që unë nuk mund ta bëj”, – është shprehur ajo.

Ajo e pranon se kur vjen për ofertat e koncerteve, i vlerëson ato dhe për të mbetur e kënaqur i duhet që të bëjë shpesh kompromise me organizatorët këtyre evenimenteve.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi