Kushëriri i Pacollit i fiksuar pas Adelës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Kushëriri i Pacollit i fiksuar pas Adelës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kushëriri i Pacollit i fiksuar pas Adelës

Shko poshtë

Risi Kushëriri i Pacollit i fiksuar pas Adelës

Mesazh nga Vali Sat Oct 03, 2009 9:39 am

Kushëriri i Pacollit i fiksuar pas Adelës F.1003161633640_m

Djali i xhaxhait të biznesmenit dhe politikanit të njohur kosovar Behxhet Pacolli, Hysni Pacolli, ka qenë një ndjekës i flaktë i shout "Big Brother" dhe një fans i çmendur i Adelës, njofton "Panorama".
Hysniu, po ashtu një biznesmen i cili jeton Suedi, në mendje ka pasur një plan, të shkojë në Shqipëri për të takuar Adelën dhe pikërisht e kishte bërë këtë duke shkuar për pushime afër Kavajës (vendlindjes së Adelës), dhe ka xhiruar vendin ku u lind dhe u rrit Adela, rrugët, ndërtesat, gjithçka.

Ai u ka treguar njerëzve kuriozë gjithçka mbi fiksimin për Adelën, ashtu që njëri prej tyre e ka dërguar te prindërit e Adelës, ndërkohë që nuk ka mundur ta takonte Adelën pasi kjo e fundit ishte në pushime jashtë Shqipërisë.

Hysniu iu propozon prindërve të Adelajdës një udhëtim në Suedi, dhe pikërisht pardje, ata janë nisur për në Suedi, të ftuar nga fansi i vajzës së tyre. Flitet se sapo të jenë pak më të lirë nga angazhimet, atje do të shkojë edhe Adela me Bjordin dhe kështu më në fund Hysniu do të takohet më vajzën që e ndoqi për tre muaj me radhë, që e pëlqeu dhe që ndoshta ka ndonjë plan interesant për të ardhmen e saj.
Vali
Vali
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 237
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosova
Humori Humori : Kafeneja Jon
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Taurus

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi