Teuta: Blero e ka pranuar mirë lajmin që do të bëhet baba Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Teuta: Blero e ka pranuar mirë lajmin që do të bëhet baba Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teuta: Blero e ka pranuar mirë lajmin që do të bëhet baba

Shko poshtë

Risi Teuta: Blero e ka pranuar mirë lajmin që do të bëhet baba

Mesazh nga MrFresh Sat Oct 10, 2009 12:57 pm

Teuta: Blero e ka pranuar mirë lajmin që do të bëhet baba F.1010172709448_m

Tashmë dihet që aktorja Teuta Krasniqi dhe këngëtari Blero janë në pritje të foshnjës së tyre të parë, ndërkohë që ata tashmë kanë filluar të bëjnë plane për dasmën dhe të përgatiten për një jetë më ndryshe.
“Mbase e lëmë dasmën gjatë verës që vjen, ashtu siç e kemi bërë plan, edhe pasi të lind bebja, pse jo?! Ndoshta, fillimisht do të bëjmë kurorëzimin, e pastaj të shohim”, citohet aktorja nga gazeta “Korrieri”.

Për më shumë Teuta ka treguar se ka pasur të vështirë të përballet me faktin që do të bëhet nënë, ndërkohë që Blero e ka pranuar më së miri lajmin që do të bëhet baba.

“Blero e ka pritur më së miri faktin se do të bëhej babi. Ndërsa unë në ditët e para kam qenë më ‘out’. Isha e frikësuar, pasi dihet që për një moment të ndryshon krejt jeta, duke ditur se më nuk do të mendosh se jam vetëm unë, por je vetë e dyta. Unë jam njeri që e marr punën me shumë përgjegjësi, e lëre më lindjen e një bebeje që është diçka e shenjtë”, ka shtuar Teuta.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi