Rosela duet me Elizen Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Rosela duet me Elizen Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rosela duet me Elizen

Shko poshtë

shko Rosela duet me Elizen

Mesazh nga MrFresh Thu Oct 15, 2009 3:35 am

Rosela duet me Elizen Rosela-gjylbegu-001-300x200

Rosela Gjylbegu do të jetë pjesëmarrëse në festivalin ‘Kënga Magjike’. Rosela ka pohuar se ndjehet shumë mirë që është përsëri pjesë e Kënges Magjike.

Sipas këngetares ky festival konsiderohet i rëndësishëm dhe jam e kënaqur që jam përsëri pjesëmarrëse”, – është shprehur ajo për Bluetooth. “Këtë vit mund të them se vij përsëri ndryshe.

Këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me një këngëtare të cilën e vlerësoj shumë.

Dhe ajo është Eliza Hoxha dhe ç’është e vërteta kam fatin ta kem shumë mikeshë. Është një kompozim i Darko Dimitrov, ndërsa teksti i përket vetë Eliza Hoxhës.

Nuk dua të zbuloj më shumë, dua që gjithçka të mbetet surprizë për netët e festivalit, aty ku dhe do të shfaqemi përpara publikut”, – është shprehur këngëtarja.

Ajo ka shtuar se suksesin e deritanishëm ua dedikon prindërve të saj, të cilët ka pohuar se e mbështesin në çdo hap që hedh. “Iu jam mirënjohëse për çdo gjë, por gjithashtu edhe miqve dhe dashamirësve të mi të cilët më motivojnë të punoj edhe më shumë”
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi