Ja si maskohet Tuna Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ja si maskohet Tuna Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja si maskohet Tuna

Shko poshtë

new Ja si maskohet Tuna

Mesazh nga tingulli-3 Fri Oct 16, 2009 11:49 am

Ja si maskohet Tuna ALtuna


Tuna tregon se ka blerë një paruke të zezë me fije floku natyralë dhe ndonjëherë kur dua të maskohem që të dal diku e vendos.

Këngëtarja shpreht se të rrallë janë ata që mund të më njohin, sepse me të vërtetë më transformon shumë, e për këtë më kanë bërë shumë njerëz komplimente”.

Tuna mesa duket shqetësohet ose bezdiset nga reagimet e njerëzve në rrugë, market, lokale e pub…

Për momentin është duke u ralizuar projekte të reja muzikore të cilat do të publikohen dhe do të bëhen publike për adhuruesit e saj gjatë muajit nëntor.

Bukroshja Altuna ka ber te ditur per te gjithe fansat se u është kthyer orëve të solo-këndimit dhe sportit, elemente që thotë se e ndihmojnë të ndjehet më mirë në skenë dhe më energjike.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi