Leonora me një befasi Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Leonora me një befasi Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora me një befasi

Shko poshtë

new Leonora me një befasi

Mesazh nga X-man Mon Oct 26, 2009 12:47 pm

Leonora me një befasi Leonora-Jakupi-269x300

Leonora Jakupi ka kohë që ka nisur përgatitjet e saj për projektet e reja. Ajo na bën të ditur se me këto projekte do të prezantohet gjatë këtij sezoni, duke mos dashur të komentojë më shumë për publikun, ngase çdo gjë preferon ta ketë surprizë për adhuruesit e saj.

“Jam në përgatitje për disa këngë të reja, por nuk kisha dashur të flas më shumë, ngase dëshiroj të mbetet befasi. Dua t’u sjell surpriza adhuruesve të mi.

Padyshim se këtë sezon do të publikoj projektet e reja, të cilat besoj se do të pëlqehen në publik”, shprehet ajo. Përveç këngëve të reja, Leonora për adhuruesit e saj do të sjellë edhe një videoklip të ri, por deri në lansim çdo gjë mbetet sekret.

Leonora shpreson që projektet e saj të mirëpriten në publik dhe të tregojnë suksese të vazhdueshme, ashtu sikurse projektet paraprake.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi