Elvana Gjata me një foto provokuese Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Elvana Gjata me një foto provokuese Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elvana Gjata me një foto provokuese

Shko poshtë

new Elvana Gjata me një foto provokuese

Mesazh nga tingulli-3 Tue Oct 27, 2009 11:07 am

Elvana Gjata me një foto provokuese Elvana101-300x195

Jemi mësuar ta shohim bukuroshenë me një stile të vecant, duke u treguar shumë e kujdesshme në performancën e saj në skenë.
Elvana të mos ishtë kaq e kujdeseshme do ishte prehë e paparceve, ashtu siç ka ndodhur me këngëtaret e tjera.
Ja tek na vjen një foto provokuese e Elvana Gjatës. Në një prej koncerteve të saj jashtë Shqipërisë, këngëtarja ka qenë duke interpretuar këngën “Turn you on”, aq të pëlqyer nga e gjithë rinia aktualisht.
E veshur me një kanotiere dhe me pantallona të ngushta të zeza, Elvana ka bërë një performim të tillë në skenë, sikundër e shihni edhe në këtë foto. Disi më e zhdërvjelltë, këngëtarja simpatike ka falur më tepër adhurim nga ata që e ndiqnin nga afër, por edhe më shumë provokim në të njëjtën kohë.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi