Teuta Kurti, një vajzë çapkëne Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Teuta Kurti, një vajzë çapkëne Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teuta Kurti, një vajzë çapkëne

Shko poshtë

new Teuta Kurti, një vajzë çapkëne

Mesazh nga AlbveraPress Tue Nov 10, 2009 6:40 am

Teuta Kurti, një vajzë çapkëne Teuta-Kurti-300x205


Teuta Kurti, një vajzë që karakterizohet nga një natyrë e gjallë dhe tepër çapkëne, ka treguar se që e vogël ka marrë përsipër të kryejë “marrëzira”, si psh., të ngasë furgonin e dajës. “Mbaj mend shumë
mirë kur në moshën 5-vjeçare kam ndezur furgonin e dajës. Në të kam qenë me vajzën e dajës, por fatmirësisht ajo ka përfunduar pa lëndime të rënda”, – tregon Teuta për mediat.
Ajo shton se “si e vogël ka dashur të mësojë çdo gjë për jetën. Kjo ka qenë një arsye më shumë, që edhe në moshën e fëmijërisë, ajo më shumë ka qëndruar me më të rriturit.
“Kam pasur shumë shoqëri të mirë me moshatarët e mi, asokohe, mirëpo gjithmonë kam pasur dëshirë të rri me më të moshuar, për arsye se kam mësuar shumë gjëra prej tyre”, sqaron këngëtarja.
Është e lumtur që ka pasur një fëmijëri të mirë dhe një jetë të rehatshme. Madje, ndjehet me shumë fat që ështëlindur në një familje e cila i ka zbukuruar çdo gjë gjatë jetës, e veçanërisht vegjëlinë e saj.
“Fatmirësisht kam pasur fëmijëri të mirë, kështu që sa herë flasin për të në familje, unë mburrem me familjen që më ka mbajtur mirë, është kujdesur për mua dhe më kanë edukuar.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi