Marina dhe Luana simbiozat perfekte te bukurise Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Marina dhe Luana simbiozat perfekte te bukurise Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marina dhe Luana simbiozat perfekte te bukurise

Shko poshtë

new Marina dhe Luana simbiozat perfekte te bukurise

Mesazh nga AlbveraPress Thu Nov 12, 2009 2:30 am

Marina dhe Luana simbiozat perfekte te bukurise Marina-dhe-luana-300x189


Nese doni te takoni simbiozen perfekte te bukurise femerore, njihuni me motrat e famshme, te botes televizive, Marina dhe Luana.
Fama e tyre nisi te shkelqeje ne studion e emisionit “Fiks Fare”. Te pares do t’i takoje Marines te performoje si veline dhe me pas kete fat do ta kete edhe motra tjeter, Luana.
Ashtu sic dallojne per bukurine e tyre pamore, njera bionde e tjetra brune, ashtu dallojne edhe karakteret e tyre.
“Luana eshte gazmore si natyre, eshte ekspresive, nuk eshte e qete. Edhe Marina eshte e alternuar, por te foluren e ka me te qete se Luana, eshte me e permbajtur”, eshte shprehur motra e tyre Seda.
Po aq bukuroshe sa dy te tjerat, ajo tregon se marredhenia me Marinen dhe Luanen, eshte drejt perfeksionit.
“Me te dyja mortrat kane marredhenie shume te mira. Jam njeriu me i lumtur se i kam. Pasi per mua kane qene prinder dhe vellai qe nuk kam pasur asnjehere”, thote Seda.
Motrat jane shoqe te pandara per njera-tjetren, madje ato kane zgjedhur qe edhe miqesine e ngushte ta ndajne vetem mes tyre.
Bukuria e tyre eshte perfekte, por ndonjehere nuk shkojne keshtu gjerat ne jeten e perditshme. A mund te kete grindje midis ketyre bukurosheve?
“Pervec te mirave qe kane nuk e prekin kurre shtepine me dore. Ndodh shume rralle dhe une gezohem nese e bejne ndonjehere”, shprehet e motra.Pas daljeve te tyre te para ne ekran, vajzat do te dashurohen me magjine e tij.
Sot, mbi suksesin e tyre si velina, ato kane ndertuar, vazhdimesine e karrieres televizive qe duket mjaft premtuese. /tch/
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi