Më e bukur, Adelina apo Agnesa? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Më e bukur, Adelina apo Agnesa? Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Më e bukur, Adelina apo Agnesa?

Shko poshtë

Më e bukur, Adelina apo Agnesa? Empty Më e bukur, Adelina apo Agnesa?

Mesazh nga MrFresh Sat Feb 28, 2009 5:45 am

Më e bukur, Adelina apo Agnesa? Misat%20(Small)

Që të dyja mbajnë emrin e më të bukurave të Kosovës, të shpallura në konkurset e organizuara ndër vite. Adelina Ismajli, këngëtarja që ka provuar edhe pasarelat e bukurisë, është “Miss Koosva 1997”, ndërsa Agnesa Vuthaj është “Miss Kosova 2003”. Që të dy vajzat e bukurisë shqiptare janë gjendur bashkë në konkursin “Miss Kosova 2008”, ama jo si konkurrente, por në cilësinë e mysafireve. Ndonëse Adelina Ismajli tanimë më shumë njihet si këngëtare, në një moment ajo është ndier përsëri miss, pasi ka qenë e ftuara e nderit për të dorëzuar kurorën e bukurisë në “Miss Kosova 2008”. Ndërsa Agnesa ka qenë në krah të saj, edhe pse spektakli nuk mbante firmën “Agnesa Vuthaj Asociacion”. Po cila ka qenë më e bukura e mbrëmjes? Ndonëse kanë shndritur, për asnjërën prej tyre, as për Adelinën e as për Agnesën, nuk ka pasur çmim, sepse ai i ka takuar Zana Krasniqit. Të paktën atë natë Zana ka qenë mbretëresha e bukurisë. Tani Zana Krasniqi po jeton në ShBA, ku po zhvillon karrierën e saj si modele e kompanive të modës atje.
MrFresh
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi