Adrian Gaxha së shpejti do të nxjerrë albumin e ri Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Adrian Gaxha së shpejti do të nxjerrë albumin e ri Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adrian Gaxha së shpejti do të nxjerrë albumin e ri

Shko poshtë

new Adrian Gaxha së shpejti do të nxjerrë albumin e ri

Mesazh nga AlbveraPress Mon Jan 04, 2010 9:32 am

Adrian Gaxha së shpejti do të nxjerrë albumin e ri Adrian-Gaxha-300x197



Adrian Gaxha, ka thënë se së shpejti do të nxjerrë albumin e ri, i cili do të përmbajë 17 këngë- kryesisht të zhanrit RNB dhe pop.
Ajo që më preokupon tërë kohën është albumi i ri, që posedon 17 këngë dhe kryesisht të zhanrit RNB dhe pop.
Këngëtari i hitit “Më mungon” nuk e konsideron muzikën e tij komerciale, por thotë se mundohet që të krijojë një baraspeshë që të gjithë të dëgjojnë krijimet e tij.
Albumi im fundit mundem të them lirisht se 90 për qind prej këngëve nuk janë komerciale, por mundem të bëj balancë që të dëgjojnë të gjitha moshat, pa marrë parasysh pleq e të rinj.
Në këtë album kam një duet me Ramadan Krasniqin – Danin që titullohet ‘Si kjo Raki’ është një këngë shumë e mirë dhe u prit shumë mirë nga publiku. Pra fokusohem në këngë që dëgjohen dhe kanë një vijë melodike të bazuar në diçka tërheqëse dhe profesionale”, shton këngëtari.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi