Nora është më dorë shtrënguar Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Nora është më dorë shtrënguar Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora është më dorë shtrënguar

Shko poshtë

new Nora është më dorë shtrënguar

Mesazh nga AlbveraPress Wed Jan 20, 2010 3:28 am

Nora është më dorë shtrënguar Nora-dhe-roberti-300x224


Të fejuar prej dy vjetësh, por nuk bashkëjetojnë. Këta janë Nora Istrefi dhe Robert Berisha që në një intervistë botuar këtë javë nga Bluetooth kanë rrëfyer sekretet e tyre.
Dhe mes rrëfimit zbulohet një anë e karakterit të Norës që duket se e shqetëson pak Robertin.
Këngëtaret paguhen me tepër se muzicentët, mirëpo Roberti është i angazhuar me shpesh, dhe që në fund i bie të na del fitimi i barabartë.
Por për dallim nga unë, vesi i keq i Robertit është se ai shpenzon shumë, thotë Nora.
Në këtë pikë përgjgijet Roberti që e konkretizon të fejuarën Roberti: Nora është më dorë shtrënguar. Dhe këngëtarja duke qeshur nuk mohon, por pranon se është treguar koprace. I fejuari i saj e mirëkupton kopracinë e të dashurës vetëm në aspektin e telefonatave dhe shton se Roberti: Nora është pak koprace, por natyrisht që telefonatat dhe mesazhet kushtojnë më shtrenjtë, sidomos kur jemi jashtë Kosovës.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi