Rovena Stefa zhvishet jashtë vendit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Rovena Stefa zhvishet jashtë vendit Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rovena Stefa zhvishet jashtë vendit

Shko poshtë

new Rovena Stefa zhvishet jashtë vendit

Mesazh nga AlbveraPress Mon Mar 22, 2010 2:21 pm

Rovena Stefa zhvishet jashtë vendit Rovena-zhvishet-300x240

Rovena Stefa është një nga ato këngëtare që rrugëtimin e saj e nisi nga skena për t’iu përkushtuar më pas koncerteve nëpër ambiente të ndryshme si në Shqipëri ashtu edhe jashtë saj.
Prej vitesh nuk ka konkurruar nëpër ndonjë festival, por ka preferuar të zgjedhë rrugën e shkurtër të fitimit të parave. Madje për të fituar sa më shumë oferta për kocerte, ajo ka bërë çmos që të jetë seksi sa më shumë të mundet.
Thonë se për këtë arsye bëri edhe gjokset silikon. Gjithsesi duket se për të çdo gjë ja ka vlejtur; qëllimi në fund të fundit justifikon mjetin.
Nëse shihni fotot që ju kemi servirur këtë herë e fokusojnë Stefën në koncertet e saj të fundit në Oslo e Zvicër, ku siç duket veshja e saj është një ekstravagancë pa limit; çizme të gjata mbi gju, pantallona shumë të shkurtra të lidhura me pjesën lart të trup diçka mes kanatieres dhe rreçipetave dhe reagimet e publikut janë mëse të justifikuara.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi