Nora Istrefi nudo Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Nora Istrefi nudo Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nora Istrefi nudo

Shko poshtë

new Nora Istrefi nudo

Mesazh nga AlbveraPress Thu Apr 29, 2010 3:50 am

Nora Istrefi nudo Nora-nudo-300x168



Nora Istrefi këto ditë ka hedhur në treg klipin më të ri të titulluar “Dy shokë”. Kënga është punuar në studion e Flori Mumajesit, ndërsa videoklipi vjen i realizuar nga produksioni kosovar, Entermedia.
Për dukjen e këngëtares janë përkujdesur Kastriot Leshi dhe Sellma. Karakteristikë e veçantë në klip është zhveshja e këngëtares për herë të parë. Nora si duket po i ndjek hapat e yjeve botërore dhe duke ditur që suksesi në karierë është edhe pamja fizike, ekstravaganca në klipet e saj po rritet.
Edhe pse videot e realizuara më herët kanë pasur një dozë të vogël ekstravagance për sa i përket paraqitjes së këngëtares, klipi më i fundit i saj, ka totalisht disa skena ku Nora paraqitet “nudo”, duke mbuluar me duar gjoksin e saj.
Kënga i kushtohet Robertit të fejuarit
Ende pa u publikuar videoklipi, në media kishin filluar të dalin fjalë se Nora në këtë projektin e fundit do të jetë më e zhveshur se zakonisht. Në anën tjetër këngëtarja mohoi këtë duke thënë se asgjë nuk është jashtë normales. “Do të kenë rastin edhe shikuesit të shohin videoklipin, dhe do të vërejnë se asgjë nuk është vulgare.
Është një videoklip i thjeshtë, por që ka disa detaje interesante kompjuterike”, ka sqaruar Nora. Këto ditë kur edhe klipi ka filluar të qarkullojë nëpër televizionet muzikore, shumë bukur mund të shihen sekuencat edhe atë në minutën e 0:18-0:19, pastaj diku edhe nga fundi i klipit, 3:10-13 dhe 3:27-29 minuta, këngëtarja paraqitet totalisht e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit, duke mbuluar gjoksin e saj vetëm më duar.
A ishte një gënjeshter hyrja në Vip Shtëpia?
Unë kam marrë ftesë, por e kam refuzuar nga obligimet që kam, sepse nuk jam e gatshme t’i anuloj koncertet që i kam planifikuar që një kohë të gjatë. Gjithashtu nuk e konsideroj vetën të gatshme për një”reality show”, ka qenë refreni i përsëritur nga këngëtarja në gjithë intervistat e dhëna, por më në fund edhe ajo u bë pjesë e lojës qoftë edhe për një natë.
Javën që kaloi, këngëtarja ishte pjesë e lojës, ku për një natë qëndroi brenda në shtëpi e mbyllur me banorët e tjerë Vip, duke bërë spektakël për shiquesit deri në orët e hershme të mëngjesit. Nora në këtë show performoi disa hite të njohura botërore.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi