Dy surprizat e Gerta Hetes Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Dy surprizat e Gerta Hetes Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dy surprizat e Gerta Hetes

Shko poshtë

new Dy surprizat e Gerta Hetes

Mesazh nga AlbveraPress Fri May 21, 2010 1:00 am

Dy surprizat e Gerta Hetes Gerta-Heta-281x300



Karrierën e saj si këngëtare e ka nisur krejt rastësisht, siç thotë dhe vetë ajo për inerci, në vitin 2003.

Gerta Heta, veç prezantimeve të saj radiofonike dhe spektakleve të drejtuara në ekran, është një zë shumë interesant dhe i talentuar në muzikën shqiptare.
Këtë herë, për publikun vjen me dy surpriza të reja, ndërsa ajo që do të cilësohej dhe si e veçantë është bashkëpunimi muzikor tashmë jashtë familjes.
Këtë herë jo me një këngë nga i vëllai. “Kam realizuar një klip, një duet jashtë Shqipërisë. Bëhet fjalë për një shqiptar të Maqedonisë, Visari.
Është një baladë e titulluar ‘Dashuria në kafe’. Në fakt kjo është një këngë e Visarit dhe që unë jam e ftuara e tij në këtë këngë.
Nuk është një nga ato këngët tipike të miat të rrymës ‘dance’ apo ‘house’. Është një kombinim interesant. Edhe teksti është shumë interesant” tregon Gerta
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi