Rezarta Shkurta lesbizëm apo dëshirë për vëmendje?! Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Rezarta Shkurta lesbizëm apo dëshirë për vëmendje?! Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezarta Shkurta lesbizëm apo dëshirë për vëmendje?!

Shko poshtë

new Rezarta Shkurta lesbizëm apo dëshirë për vëmendje?!

Mesazh nga AlbveraPress Fri Aug 27, 2010 8:03 am

Rezarta Shkurta lesbizëm apo dëshirë për vëmendje?! Rezarta-Shkurta-lesbizem


Prej mbi një viti fotografia është kthyer më shumë se në një hob për të. Këngëtarja Rezarta Shkurta e ka shprehur edhe në intervista të ndryshme pasionin e saj për t’u bërë fotografi të tjerëve, por pse jo, edhe për të pozuar vetë.

Fillimisht ajo kishte edhe modelen e saj, miken Vita, së cilës i bënte fotografi të shumta pasi e pikturonte. Së fundmi gjithmonë e më tepër është fokusuar tek vetja.
Këtë herë ju sjellim disa foto të realizuara nga këngëtarja dhe mikesha e saj nga Durrësi, Imelda Guraziu, të cilat këngëtarja Shkurta i ka hedhur pak ditë më parë në profilin e saj në faqen e internetit ‘Facebook’. Duket si një minifilm, në mes të një pylli, ku personazhet janë çift; një djalë dhe një vajzë.

Rezarta ka veshur rolin e djalit. Fillimisht shfaqet duke parë Imeldën në sy, ndërsa kjo sheh nga objektivi i aparatit. Më tej i afrohet dhe i jep një të puthur në faqe Imeldës, së cilës i ka kapur edhe dorën e djathtë.

Fotot vazhdojnë dhe vajzat shihen të ulura në lëndinë, ku ashtu si i dashuri i vë lule në kokë së dashurës, dy vajzat luajnë lojën e tyre, ku sërish Rezarta vazhdon në rolin e saj të mashkullit, duke zbukuruar mikeshën me dy lule në kokë (e që sipas komentit në ‘Facebook’, janë edhe lulet e saj të preferuara). Romanca vazhdon kur Rezarta vë kokën në prehrin e Imeldës, ndërsa kjo e fundit e ledhaton në ballë.

Në fakt nuk është hera e parë që Rezarta miklohet nga vajzat, kujtojmë këtu një foto të saj me këngëtaren Afërdita Dreshaj, ku i zgjasin buzët njëra-tjetrës, ashtu sikurse bëri Madonna me Britney Spears. Të jenë këto shenja lesbizmi të këngëtares, apo dëshirë për vëmendje?!
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi