Genta flet për ish-të dashurin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Genta flet për ish-të dashurin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta flet për ish-të dashurin

Shko poshtë

rrotulli Genta flet për ish-të dashurin

Mesazh nga AlbveraPress Thu Oct 07, 2010 3:58 am

Genta flet për ish-të dashurin  Photo-1699-2e170cea


Gjatë një interviste për Shqipmedia, Genta Ismajli duke folur për ndarjen nga Miloti, me të cilin bashkëjetoi gjashtë vjet, ka pohuar ta ketë takuar atë më pastaj, disa herë edhe rastësisht.

“Jemi përshëndetur dhe asgjë më shumë”, ka thënë Genta. Ajo ka mohuar të ketë pasur telefonata apo mesazhe prej tij që nga ndarja, ndërsa ka theksuar se Miloti ka folur vetëm fjalë të mira për të.

“Nuk besoj se do të thotë ndonjëherë fjalë të këqija për mua”, ka shtuar këngëtarja.

E pyetur nëse ka bërë më shumë emër ajo në krah të Milotit apo ai në krahun e saj, Genta është përgjigjur.

“Kemi qenë bashkë në çdo kohë dhe e kemi ndihmuar njëri tjetrin, prandaj nuk më pëlqen të bëj krahasime të tilla”, është shprehur Genta.

Genta ka treguar se aktualisht nuk është duke u takuar me asnjë djalë. Këngëtarja po ashtu ka treguar se përkohësisht është duke banuar me qira në Kosovë, ndërsa është duke ndërtuar shtëpi në lagjen “Marigona”.
AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi