Bogdani:Dëshiroj të bëhem baba.Heq dorë nga kombëtarja Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Bogdani:Dëshiroj të bëhem baba.Heq dorë nga kombëtarja Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bogdani:Dëshiroj të bëhem baba.Heq dorë nga kombëtarja

Shko poshtë

New Mesazh Bogdani:Dëshiroj të bëhem baba.Heq dorë nga kombëtarja

Mesazh nga dj47 dr3q Sat Nov 13, 2010 4:12 am


 


 


Erjon Bogdani ka bërë të ditur dje tërheqjen nga ekipi kombëtar për ndeshjen miqësore ndaj Maqedonisë.


Shkak për këtë është bërë ngarkesa e madhe që sulmuesi kuqezi ka në Serinë A, me Çezenën. Ai ka telefonuar drejtuesit e Federatës për këtë, duke i sqaruar.


Që nga fillimi i sezonit nuk kam bërë asnjë çast pushim dhe tani jam duke ndjerë pak lodhje, – u shpreh sulmuesi kuqezi.


Dua të rikuperoj sa më shpejt formën time më të mirë. Për këtë arsye hoqa dorë nga grumbullimi me kombëtaren për ndeshjen miqësore ndaj Maqedonisë, në mënyrë që të kem mundësi të mendoj vetëm për Çezenën\”, shtoi ai.


Mungesa e Bogdanit bën që trajneri Josip Kuzhe t\’u japë më shumë hapësirë të rinjve në ndeshjen e së mërkurës, që do të luhet në Korçë. Nderkohe Rosela Ariodante, modelja bukuroshe italiane, thotë se ajo dhe bashkëshorti i saj Erjon Bogdani, janë duke menduar për të bërë një fëmijë.


“Po e mendojmë këtë, por nëse është vajzë, e shkreta ajo, – thotë Rosela duke qeshur. – Arsyeja? Sepse Erjoni do të jetë shumë xheloz. Mendoj se do të çmendet nga xhelozia. Do të jetë i butë, por posesiv në maksimum, kështu që e gjora vajzë.

dj47 dr3q
dj47 dr3q
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 83
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 11/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Ku Nuk ta merr mendja Hiq
Humori Humori : Cafenja Jon
Hobi Hobi : Qka ta merr mendja ty
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi