Mihrie Braha feston ditëlindjen në aeroplan Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Mihrie Braha feston ditëlindjen në aeroplan Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihrie Braha feston ditëlindjen në aeroplan

Shko poshtë

New Mesazh Mihrie Braha feston ditëlindjen në aeroplan

Mesazh nga AlbveraaTk Thu Nov 18, 2010 8:10 am




Mihrie Braha veç sa ishte kthyer nga një turne që e kishte pasur në Amerikë.

Mos prezenca e saj në Kosovë, nuk ia kishte mundësuar që të përgatit asgjë për drekën e Bajramit, megjithatë ajo na tregoi një detaj shumë interesantë që i kishte ndodh për herë të parë në jetën e saj.
Gjatë udhëtimit me aeroplan nga Amerika për në Kosovë, pikërisht kur data ka shënuar 15 nëntor, ajo e ka pasur edhe datëlindjen, gjë të cilën e ka festuar në aeroplan. “Më ka ndodhur një përputhje shumë interesante.

Për herë të parë e festova ditëlindjen në qiell. Më 15 nëntor unë pata ditëlindjen dhe më qëlloi të jem në aeroplan. Kur e kuptuan këtë stjuardesat na sollën një shampanjë dhe ëmbëlsira, kështu që së bashku me Naimin e festuam”, thotë ajo.

Ndërkohë, Braha tregoi se së bashku më Naimin dhe djalin Platorin pasdite kishin vendosur që t’ju bëjnë vizitë familjarëve të tyre, me ç’rast të festojnë edhe ditën e Kurban Bajramit.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi