Dafina Zeqiri: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’ Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Dafina Zeqiri: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’ Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina Zeqiri: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’

Shko poshtë

New Mesazh Dafina Zeqiri: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’

Mesazh nga AlbveraaTk Sat Nov 20, 2010 10:20 am

Dafina Zeqiri: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’ Dafina.z.-300x272


Dafina Zeqiri nuk dëshiron të pushojë as në ditët e ftohta.Këngëtarja kosovare sapo ka filluar xhirimet e videoklipit të këngës “Po m’pëlqen”, për të cilin thotë se do të jetë ‘crazy’

Kënga është një duet i Dafinës me reperin Ledri, ndërsa videoklipin ata ia kanë besuar kompanisë “Entermedia”.
“Nesër (të enjten) do të fillojmë me xhirime. Jemi përgatitur shumë dhe besoj që do të jetë një videoklip ‘crazy’. Videoklipi do të xhirohet në Prishtinë dhe shpresoj që do të mirëpritet nga publiku”, ka thënë Dafina për Telegrafi.com.

Ajo gjithashtu ka zbuluar se së shpejti do të dalë edhe me një këngë tjetër në gjuhën angeleze, pa dashur të zbuloj më shumë.

“Kam përfunudar një këngë në gjuhën e angleze dhe besoj që së shpejti do ta publikoj, por nuk dëshiroj të jap më shumë detaje sepse dua të mbetet befasi”, ka përfunduar Daffy.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi