Luar është e lumtur në Berlin Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Luar është e lumtur në Berlin Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luar është e lumtur në Berlin

Shko poshtë

New Mesazh Luar është e lumtur në Berlin

Mesazh nga AlbveraaTk Tue Dec 07, 2010 7:37 am

Luar është e lumtur në Berlin Luar-300x224


Luar është bërë e njohur me këngën “Gjithmonë”, një bashkëpunim i suksesshëm me Flor Mumajesin. Zëri i saj melodik u dashurua menjëherë nga publiku dhe kënga u bë një ndër më të dëgjuarat para dy vitesh kur u publikua.

Luar tregon se se kënga është një nga gjërat që ajo e do më shum dhe premton se nuk do ta braktisë asnjëherë. Po kjo periudhë sjell një tjetër risi për Luarin.
Ajo është duke ndjekur studimet për Administrim Biznesi në Berlin dhe në këtë kohë i është përkushtuar tërësisht studimeve. Në këtë intervistë, na tregon për jetën e saj të momentit në Berlin, lidhjet më muzikën dhe planet për t’u rikthyer.

Po ia kaloj me të vërtetë mirë. Megjithëse kjo kohë ka qenë e gjitha e mbushur me provime, atmosfera e krishtlindjeve këtej ka filluar dhe është me të vërtetë fantastike. Tani studioj në një nga universitet më prestigjioze të Berlinit “TU-Berlin” dhe megjithëse është goxha vështirë, ndihem e lumtur që ndodhem aty u shpreh këngëtarja .

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi