Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini

Shko poshtë

Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini Empty Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini

Mesazh nga kosova1990 Sun Mar 22, 2009 6:28 am

Bir Brother: Largohet Mesida, hyjnë Anjeza dhe Antonini F.0322131400578_m

Mesida ka qenë banorja e radhës që është larguar nga shtëpia e famshme Big Brother, ndërsa në të kanë arritur dy banorë të rinj.
E ardhur në studio pas largimit të saj, Mesida ka treguar përvojën e saj brenda shtëpisë.

“Duke qenë se u futa e fundit, unë u mundova të jem vetvetja, të mos përfshihesha në intriga dhe të dilja krenare”, ka thënë ajo gjatë spektaklit.

Mesida po ashtu ka folur edhe për joshjen që ka pasur për Bjordin, duke pranuar se ai fillimisht i ka pëlqyer, por më vonë këtë tërheqje e kishte kthyer në provokim për Adelën, të cilën e ka konsideruar më antipatiken për të.

Dy banorët e rinj të Big Brother janë Anjeza dhe Antonini, të cilët ka vetëm disa orë që kanë filluar një jetë të re, të vëzhguar nga kamerat.

Të kandiduarit për këtë javë janë plot gjashtë, Aida, Adelajda, Ardian, Lirita, Mimoza dhe Qetsori
kosova1990
kosova1990
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 308
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Germania
Humori Humori : Hello
Hobi Hobi : Nuk Jam Ka di
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi