Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth

Shko poshtë

new Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth

Mesazh nga Dg Tue Dec 14, 2010 11:28 am

Morena kthehet pa asgjë nga Miss Earth Morena-Taraku


Miss Kosova 2010”, Morena Taraku, e cila ishte në mesin e kandidateve konkurruese në “Miss Earth” që u mbajt në Vietnam javën e kaluar është kthyer duarthatë në Kosovë. Por kjo gjë nuk e ka zhgënjyer aspak Miss-in e Kosovës, sepse e ka ditur që nga fillimi.

“Nuk jam e zhgënjyer aspak që nuk e fitova asnjë çmim, sepse aty janë favorizuar vetëm shtetet fqinje, dhe Kosova nuk është shtet fqinj i Vietnamit, duke marrë parasysh që është shtet Aziatik. Këtë gjë unë e kam ditur qysh nga fillimi”, ka pohuar Morena për Telegrafi.com

“Duke u bazuar nga sondazhet në internet që e kemi cekur edhe më parë, unë kam qenë shumë e pëlqyer dhe e favorizuar , por nata finale mund të them që i ka ngjasuar ´Eurovisionit´, që secili shtet e favorizon shtetin e tij fqinj”, është shprehur më tej Morena.
Ajo ka treguar se pavarësish kësaj ajo ndihet shumë e lumtur dhe aspak e zhgënjyer, sepse ka përfaqësuar Kosovën në mënyrë dinjitoze.

Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi