Ingridi më e nxehtë se kurrë me… femra Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ingridi më e nxehtë se kurrë me… femra Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ingridi më e nxehtë se kurrë me… femra

Shko poshtë

new Ingridi më e nxehtë se kurrë me… femra

Mesazh nga Dg Tue Dec 14, 2010 11:47 am

Ingridi më e nxehtë se kurrë me… femra Ingridi-300x262


Ajo e adhuron jetën e natës, por adhuron gjithashtu dhe pak ekzibicionizëm.
Po ju rastisi ta shikoni në një lokal nate Ingrid Gjonin, mos ndaloni të shikoni thjesht look-un e saj gjithnjë të kuruar deri në prefeksion, por edhe performancat që janë gjithnjë të veçanta, edhe kur është jashtë skenës.


Ingridi është vajzë pa komplekse dhe i pëlqen të argëtohet ashtu siç e ndjen. Të shtunën e kaluar ajo është zbavitur pa fund në një pub të Tiranës dhe si gjithmonë ka qenë e rrethuar nga miqtë e saj, që për çudi më së shumti janë femra. Por nuk ka mjaftuar vetëm pija apo vallëzimi normal.
Ingridi, mbasi është nxehur pak ambienti, ka filluar të kërcejë me një miken e saj në disa pozicione shumë provokuese, duke ngjallur interesin e syve kureshtarë. Prekjet e nxehta nga ana e mikes dhe lëvizjet seksi kanë qenë spektakël më vete, të cilin Ingridi dhe mikja e saj ia kanë dhuruar klientëve të lokalit gratis, pa biletë.
Në fakt, këto kohë duket se Ingridi e ka ndarë mendjen që të kënaqet për veten e saj dhe të relaksohet sa më shumë, pasi e shohim shumë shpesh në lokale të ndryshme me miq.Ndërkohë nuk e besojmë se do të vazhdojë shumë gjatë ky relaks, pasi në festat e fundvitit edhe ajo si koleget e saj pritet të ketë një axhendë të ngjeshur me koncerte kryesisht jashtë vendit. Panorama






Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi