Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë

Shko poshtë

shko Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë

Mesazh nga AlbveraaTk Sat Apr 09, 2011 3:34 am

Eliza tashmë me cmim edhe në arkitekturë Eliza-Hoxha-280x300



Përvecëse një këngëtare e sukseshme, me shumë cmime të marra në muzikë Eliza Hoxha është ndëruar në Kosovë edhe me një cmim në profesionin e saj arkitekturën.

Për herë të parë në Kosovë më 1 dhe 2 prill është mbajtur konferenca e parë arkitektonike, në të cilën janë ndarë çmimet vjetore për arkitektët më të mire në kategorinë e dizajnit, promovimit dhe aktiviteteve humane.
Me këtë rast Asociacioni i Arkitektëve të Kosovës ka nderuar Eliza Hoxhën me çmimin “Arkitekturë edukative dhe promovim të arkitekturës” për vitin 2010. Eliza ndihet e privilegjuar me këtë titull dhe kjo i jep kurajë për të vazhduar edhe më tej me punën e saj të palodhshme në fushën e inxhinierisë.

am mjaft e kënaqur me këtë çmim, i falënderoj të gjithë që më përkrahën dhe më nderuan me çmimin ‘Arkitekte edukative e viti 2010’”, ka thënë Eliza për ‘Zërin’.

Eliza ka bërë me dije se përveç profesionit të arkitekturës është mjaft e angazhuar edhe me profesionin e këngëtares.

AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi