Ermela – prezantuese në Portokalli?  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Ermela – prezantuese në Portokalli?  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ermela – prezantuese në Portokalli?

Shko poshtë

new Ermela – prezantuese në Portokalli?

Mesazh nga albvera Mon Apr 11, 2011 12:22 pm

Ermela – prezantuese në Portokalli?  F.0411151705115_m

Fituesja e spektaklit “Big Brother Albania 4”, Ermela, ka pohuar se ajo së shpejti mund të shihet në rolin e prezantueses në shoun humoristik “Portokalli”.
Drejtuesja e shout “Big Brother”, Arbana Osmani, kishte thënë gjatë prezantimit të saj se Ermelën e presin në “Portokalli”. Edhe pse ishte perceptuar si shaka, kjo duket se mund të dalë e vërtetë.

“Them se ka vërtetësi në këtë pohim të saj. Unë kur dola nga BB, pyeta nëse vërtet kishin menduar që drejtuesit e ‘Portokallisë’, do të mund të më merrnin për aktore në spektaklin ‘Portokalli’, por më thanë që plani është për prezantuese të show-t të humorit. Nuk është bërë ndonjë bisedë zyrtare deri tani, por kaq kam marrë vesh unë personalisht”, ka thënë Ermela gjatë një intervista për mediat shqiptare.
albvera
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi