Vesa bie në peshë në “Dancing with the Stars”  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Vesa bie në peshë në “Dancing with the Stars”  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa bie në peshë në “Dancing with the Stars”

Shko poshtë

new Vesa bie në peshë në “Dancing with the Stars”

Mesazh nga Dg Mon May 02, 2011 9:18 am

Vesa bie në peshë në “Dancing with the Stars”  F.0502104036702_m
Vesa Luma

Vesa Luma ka pohuar se ajo ka rënë disa kilogramë në peshë si pasojë e stërvitjeve për shoun “Dancing with the Stars”.
“Po është e vërtetë që kam humbur shumë kilogramë, dhe të njëjtën kohë është e vërtetë që fjalia e parë që u thashë organizatorëve, kur më morën në telefon për të më pyetur nëse do të isha pjesë e kësaj gare ishte, ‘Keni vendosur të më dobësoni...’?”.

“[Kjo] Sepse megjithëse nuk kam vuajtur asnjëherë nga luhatjet e kohëpaskohshme të peshës, më është dashur një impenjim intensiv. Por nuk e kam menduar të humb kaq shumë, edhe pse ky fenomeni i të qenit patjetër anoreksik për të qenë ‘elegant’ vazhdon të mbizotërojë në mentalitetin tonë fatkeqësisht”, ka thënë Vesa gjatë një interviste për mediat shqiptare.
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi