Genta Ismajli gati të pushtojë Evropën  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Genta Ismajli gati të pushtojë Evropën  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta Ismajli gati të pushtojë Evropën

Shko poshtë

new Genta Ismajli gati të pushtojë Evropën

Mesazh nga AlbveraaTk Tue May 03, 2011 10:45 am

Genta Ismajli gati të pushtojë Evropën  F.0503143925115_m
Genta Ismajli

Kohë më patë ajo hapi një kanal zyrtar të saj në youtube.com, dhe tanimë po përgatitet të “pushtojë” tregun evropian me këngën e saj më të re të zhanrit rok-baladë, “Poison”.
“Sapo dëgjova këngën time ‘Poison’, e cila do të jetë një hit në gjithë Europën. Kënga është shkruar dhe prodhuar nga vëllezërit Berman, fitues të çmimit Grammy”, ka thënë Genta, e cila prej disa kohësh po i mungon tregut muzikor.

Berman Brothers kanë fituar dy çmime Awards dhe janë producentët e këngës hit “Who let the dogs out”, nga Baha Man.

“Unë do të punoj [edhe] në të ardhmen me Berman Brothers, të cilët kanë fituar dy çmime Awards”, ka thënë më tej Genta, e cila edhe më herët kishte tentuar të futet në tregun global të muzikës.

Këngëtarja seksi ka thënë gjithashtu se në SHBA ka kryer takime me një emër të njohur si Richard Perry - bashkëshorti i aktores së famshme Jane Fonda. Sa i takon tregut shqiptar, shumë shpejt Genta do t’u dhurojë fansave një CD me këngët e saj më të mira ndër vite, ku nuk do të mungojnë edhe 5 krijime të reja.
AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi