Adelina koncert në New York  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Adelina koncert në New York  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina koncert në New York

Shko poshtë

shko Adelina koncert në New York

Mesazh nga Nasip Mon May 16, 2011 8:13 am

Adelina koncert në New York  F.0516115853852_m


Adelina Ismajli. e cila kohëve të fundit ishte përqendruar më shumë të fillojë karrierë në Evropë, thuhet se ajo ia ka mësy Amerikës, ku pritet të zhvillojë një koncert.
Eventi do të zhvillohet në qytetin e New Yorkut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një sallë ku mbajnë koncerte vetëm yjet e njohura botërore.
A është e mundur që për Adelina Ismajlin, si edhe për 50 Cent apo Rihanna e Sir Paul McCartney të përkujdeset e njëjta kompani botërore? Këtë sigurisht e konfirmon publiciteti i koncertit në Nju Jork, ku qartë shihet se Adelina do jetë hiç më pak se në “Highline Ballroom”, vend ku këta yje botërorë që përmendëm kanë kënduar më parë”, citon “Panorama”.
Sipas mediave, këngëtarja Adelina Ismalili pas gjithë kësaj heshtje ajo pritet të sjellë një befasi për fansat e saj.
Nasip
Nasip
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 147
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 11/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosova
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi