Tuna: Kishim shumë mospajtime  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Tuna: Kishim shumë mospajtime  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuna: Kishim shumë mospajtime

Shko poshtë

New Mesazh Tuna: Kishim shumë mospajtime

Mesazh nga AlbveraaTk Sun Jul 10, 2011 4:13 am

Tuna: Kishim shumë mospajtime  F.0709190912977_m


Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu- Tuna, kohë më parë i dha fund martesës së saj njëvjeçare me Rilind Rekën, ndërsa për të mohuar thashethemet rreth ndarjes së saj, ajo ka pranuar të flasë haptas për shkurorëzimin.
“Ne të dy kishim një jetë shumë dinamike. Kishim shumë mospajtime dhe para se të mbarojë dhe luga e fundit e mjaltit vendosa që mos të viktimizohem më shumë. Jemi ulur dhe kemi vendosur që të ndahemi për të mirën e të dyve... Vendimin e kemi marrë që të pasojë diçka më e bukur. Jam spontane në këtë aspekt, mbahem ashtu siç di, pasi jeta më ka mësuar të ecë me kokën lart”, ka thënë Tuna në një intervistë për Panorama Plus.

Ajo ka thënë se aktualisht ka një vakum mes saj dhe ish-bashkëshortit, por duke u bazuar në thënien “koha është ilaçi më i mirë”, Tuna shpreson që në të ardhmen do ketë një klimë pozitive dhe për shoqëri mes tyre, “siç ndodh te të gjitha çiftet moderne dhe të divorcuara”.
AlbveraaTk
AlbveraaTk
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 878
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 19/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : ζø√e YøU♥...
Humori Humori : Gjithqka te shoh
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Sagittarius

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi