Lori: “Për ty” nuk ka lidhje me jetën private  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Lori: “Për ty” nuk ka lidhje me jetën private  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lori: “Për ty” nuk ka lidhje me jetën private

Shko poshtë

New Mesazh Lori: “Për ty” nuk ka lidhje me jetën private

Mesazh nga X-man Sun Jul 17, 2011 10:48 am

Lori: “Për ty” nuk ka lidhje me jetën private  F.0717163624142_m


Lori ka lansuar së fundmi albumin e saj më të ri “Për ty”, ndërsa përkundër të gjitha polemikave mbi tematikën dhe për atë se kujt vallë mund t’ia dedikonte albumin bukuroshja, ajo ka hedhur poshtë një lidhje të mundshme të “Për ty” me jetën e saj.
“Gjatë kësaj jave lansova albumin tim më të ri të quajtur ‘Për ty’ me 10 këngë të mrekullueshme. Deri më tani jam e kënaqur me këtë album sepse kam arritur të marr shumë kritika pozitive. Uroj që edhe më tej të pëlqehet ky album”.

“Më besoni, ky titull nuk ka fare të bëjë me jetën time private. Tekstin e këngës ‘Për ty’ e ka shkruar Florid he mund të jetë e mundshme që ndoshta ai t’ia ketë kushtuar dikujt. Mua më ka pëlqyer ai tekst andaj edhe pranova që këtë këngë ta kem në album dhe mes tjerash ta titulloj kështu albumin”, ka thënë Lori për Zëri.
X-man
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi