Flaka në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Emi Abdylin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Flaka në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Emi Abdylin  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flaka në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Emi Abdylin

Shko poshtë

New Mesazh Flaka në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Emi Abdylin

Mesazh nga Dg Thu Aug 04, 2011 6:19 am

Flaka në bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Emi Abdylin  F.0804101911865_m


Flaka Krelani këto ditë është e angazhuar për krijime të reja muzikore dhe së shpejti do të vijë me një bashkëpunim “trio” për këtë sezon.
“Jam duke përgatitur këngën më të re, të cilën jam duke e punuar në bashkëpunim me reperin Mc Kresha dhe me këngëtaren Emi Abdyli. Është një këngë mjaft e mirë, e cila besoj do të pritet mirë e pëlqehet nga publiku ynë. Jemi duke punuar me përkushtim të madh, që të tre, në mënyrë që gjithçka të shkoj mbarë”, ka thënë këngëtarja për “Infopress”.

Flaka ka shtuar edhe se është tepër e angazhuar me mbrëmjet muzikore ‘live’.

“Përveç angazhimit rreth kësaj kënge, ditët aktuale jam duke kënduar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore. Kam angazhime të ndryshme muzikore. Kam angazhime të shumta pothuajse në të gjitha qytezat e Kosovë”, ka thënë ajo.

Këngëtarja kosovare ka zbuluar se pavarësisht angazhimeve, ajo ka gjetur kohë edhe për të pushuat dhe ka zgjedhur Ulqinin, pasi ky vend për të është si ‘shtëpi e dytë’.

“Për pushime verore isha në Ulqin bashkë e shoqërinë time. Zgjodha Ulqinin sepse jam rritur në atë vend dhe jam shumë e lidhur me qytetarët e Ulqinit”, ka pohuar Flaka.
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi