Shota Baraliu: Jam e dashuruar  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Shota Baraliu: Jam e dashuruar  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shota Baraliu: Jam e dashuruar

Shko poshtë

New Mesazh Shota Baraliu: Jam e dashuruar

Mesazh nga tingulli-3 Sun Aug 21, 2011 12:58 am

Shota Baraliu: Jam e dashuruar  F.0820144704324_m



Këngëtarja dhe aktorja kosovare Shota Baraliu, gjatë një interviste për mediat shqiptare ka pranuar që është e dashuruar por nuk e ka zbuluar emrin e tij.
Ajo ka thënë se lidhjen e saj nuk dëshiron ta bëjë publike, sepse dëshiron ta mbaj për vete.

“Po, jam e dashuruar, nuk kam dashur ta bëj publike lidhjen, sepse të dashurin dua ta kem për vete e jo për mediat, sepse po fillove të bësh publike çdo gjë, normalisht që do lindin probleme, kështu që tani për tani mirë jam”, ka thënë Shota.

Përveç kësaj Shota ka treguar që pasi të martohet ajo nuk do të merret më me muzikë.

“Shpresoj të kem një familje të shëndoshë, ta duam njëri-tjetrin. Sa i përket muzikës, nuk ma merr mendja që do vazhdoj dhe pas martesës, e me aktrim normalisht që do vazhdoj maksimalisht, sepse e kam profesion dhe e dua shumë”, ka pohuar Shota.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi