Zanfina pro operacioneve plastike  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Zanfina pro operacioneve plastike  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanfina pro operacioneve plastike

Shko poshtë

Zanfina pro operacioneve plastike  Empty Zanfina pro operacioneve plastike

Mesazh nga Dg Mon Aug 22, 2011 6:11 am

Zanfina pro operacioneve plastike  F.0822110708506_m


Zanfina Ismajli ka pohuar gjatë një interviste për “Infopress” se ajo gjithmonë është pro gjërave që e bëjnë njeriun të lumtur, përfshirë operacionet plastike dhe shoopingun e tepruar.
Sipas Zanfinës njeriu duhet t’i shërojë komplekset, qoftë edhe me operacione plastike.

“Unë gjithmonë jam pro gjërave që e bëjnë njeriun të lumtur, qofshin ato operacione, shooping i tepruar apo çka do qoftë. Njeriu më mirë është të bëjë ndonjë operacion që ia shëron komplekset sesa të jetojë i frustruar dhe të shpërndajë energji negative rreth vetes”, ka thënë këngëtarja.

Zanfina ka pohuar se ende nuk ka pushuar për këtë verë, por do të dëshironte së paku një javë t’i kaloj për pushime diku.

“Kam pushuar vetëm një ditë, por do të doja të pushoja së paku një javë diku, sepse këtë verë më shumë kam punuar dhe kam nevojë për pushim”, ka shtuar Zanfina. /
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi