Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve

Shko poshtë

Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve  Empty Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve

Mesazh nga Dg Fri Sep 09, 2011 5:30 am

Vesa: Femrat duhet t’u gjuhen meshkujve  F.0909113752291_m


Vesa Luma thotë se asaj i pëlqejnë femrat të cilat marrin guximin t’i propozojnë një mashkulli, edhe pse ajo ka pranuar se nuk e ka një guxim të tillë.
Gjatë një interviste ekskluzive për Telegrafi.com Vesa ka folur për dashurinë dhe për raportet mes vajzave dhe djemve, duke treguar anën e saj feministe.

“Nuk i kam propozuar unë asnjë mashkulli, por më pëlqejnë femrat të cilat e kanë guximin ta bëjnë. Në fund të fundit, nuk është e rëndësishme kush kënd e propozon, apo jo?”, është shprehur Vesa.

Sipas saj në dashuri jo gjithçka është e ëmbël, pasi aty mund të hasim “edhe në gjemba”. E kjo, sipas saj, vlen edhe për meshkujt.

“Jo vetëm për vajza, por edhe për meshkuj dhe për çdokënd që di të dashurojë dhe ka ndjenja, dashuria është kopsht ku ka edhe trëndafila, por edhe gjemba”.

“Në shumë raste meshkujt ndjehen inferior ndaj femrave të fuqishme, por e kam një bindje që femrat e fuqishme janë shumë më të thjeshta dhe më të kuptueshme...dinë të vlerësojnë më shumë një mashkull”, ka pohuar këngëtarja më tej në intervistë.

Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi