“Athina natën” me Sindorelën  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

“Athina natën” me Sindorelën  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Athina natën” me Sindorelën

Shko poshtë

“Athina natën” me Sindorelën  Empty “Athina natën” me Sindorelën

Mesazh nga Dg Fri Sep 09, 2011 5:33 am

“Athina natën” me Sindorelën  F.0909102352341_m


Fituesja e vitit të kaluar në “Next Top Model” në Greqi, shqiptarja Sindorela Toli, ka publikuar një set fotografish me titull “Athina natën”.
Adoleshentja shqiptare, e cila jetojnë në Greqi, shfaqet e bukur dhe elegante në fotot e realizuara nëpër rrugët e kryeqytetit grek.


“Athina natën” me Sindorelën  Sidorela300


Ajo ka folur për revistën ‘Celebrity’ rreth jetës së saj pas marrjes së titullit ‘Next Top Model’, për ndryshimet që kanë ndodhur dhe botën e re në të cilën është futur.

“Unë po jetoj ëndrrën time tani. Kjo është një përvojë e mrekullueshme për të udhëtuar dhe për të njohur njerëz të fushës së modës. Kur isha e vogël kur shikoja modelet në pasarelë dhe thoja, unë nuk mund të bëhem kurrë si këto. Për fat të mirë nëna ime më ndihmoi shumë dhe më inkurajoi që të merrja pjesë në Next Top Model”, ka thënë Sidorela.
Dg
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi