“Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

“Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime  Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime

Shko poshtë

“Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime  Empty “Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime

Mesazh nga tingulli-3 Fri Sep 30, 2011 11:53 am

“Kaos” paralajmërojnë dy bashkëpunime  F.0930110739316_m


Pasi i realizuan edhe videon këngës së tyre të fundit, “I like it”, anëtarët e grupit të muzikës hip-hop, ‘Kaos’, paralajmërojnë edhe dy bashkëpunime të tjera së shpejti, por pa dashur të zbulojnë me kënd.
“Për sezonin e vjeshtës dhe të dimrit, kemi përgatitur tri videoklipe të reja të cilat do të lansohen me radhë deri në festat e fund vitit. Dy këngë janë bashkëpunime, një është vetëm e ‘Kaosa’-ve. Dy të tjerat janë bashkëpunime, por nuk kisha dashur të t’i tregoj se me kënd kemi bashkëpunuar. Mund të themi se bashkëpunimin e kemi me një këngëtar dhe një me një këngëtare”, kanë bërë të ditur reperët e grupit për “Infopress”.

Edhe pse nuk e shohin shumë të rëndësishëm lansimin e albumit, Kaos mendojnë se efekti më i mirë po arrihet me një videoklip se sa me album.

“Do ta përgatisim edhe një album më vonë, por njëherë përnjëherë nuk jemi të sigurt se kur do ta lansojmë, sepse me një videoklip po kryen më shumë punë sesa një album”, kanë shtuar më tej anëtarët e grupit.
tingulli-3
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 47
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi