Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës

Shko poshtë

Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës Empty Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës

Mesazh nga AlbveraPress Tue Mar 06, 2012 6:05 am

Blerim Desanti: Nuk rri indiferent ndaj të bukurës Blerim-Desanti-300x231



Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani, i cili njihet si një ndër meshkujt më seksi të estradës dhe i cili shpesh merr komplimente për dukjen dhe veshjen e tij, ka pohuar se e ka dobësi bukurinë, dhe nuk qëndron indiferent ndaj saj.

“Unë e kam një dobësi dhe e kam shprehur disa herë – nuk jam indiferent ndaj të bukurës. Të bukurën dua ta shijoj maksimalisht në jetë, pasi është esenca e jetës. Parapëlqej gardërobën që më bën të ndjehem mirë e rehat”, ka thënë aktori.
I pyetur se ku e sheh veten pas 30 vitesh, ai ka pohuar se do të dëshironte të ishte si aktori Sean Coonery dhe me një familje të madhe.

“Nuk më pëlqen të bëjë parafytyrime të tilla, por si aktor e shoh vetën diçka si Sean Coonery, ndërsa privatisht me një familje të madhe timen”, ka shtuar Blerimi.

AlbveraPress
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 34
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi