Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

“Adriani kthehet në vitet e katërdhjeta”

Shko poshtë

Pa ikon “Adriani kthehet në vitet e katërdhjeta”

Mesazh nga MrFresh prej Mon Nov 05, 2012 2:37 amAdrian Gaxha është duke xhiruar videoklipin e këngës mjaft të pëlqyer, “Ngjyra e kuqe”.
Këngëtari nga Maqedonia konkurron në festivalin “Kënga Magjike” me bashkëpunimin e tij me Florian Beqirin, ndërsa Indeksonline raporton se klipi i këngës do të ketë një temë shumë interesante duke u rikthyer në vitet e katërdhjeta dhe duke sjellë për pak minuta një minifilm, në të cilin në qendër do të jetë një vajzë seksi.

Përgjegjës për videoklipin është produksioni Entermedia në Prishtinë.

_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi