Sinan Vllasaliu marton vajzën Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Sinan Vllasaliu marton vajzën Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sinan Vllasaliu marton vajzën

Shko poshtë

rrotulli Sinan Vllasaliu marton vajzën

Mesazh nga vera Sat Jul 03, 2010 7:30 am

Sinan Vllasaliu marton vajzën Vllasaliu_marton_vajzen



Këngëtari Sinan Vllasaliu, përveç risive që do të sjellë tani, gjatë këtyre ditëve në tregun muzikorë, ai ka qenë i angazhuar së fundmi më martesën e bijës së tij Edonës. Të hënën në mbrëmje, ai e ka martuar vajzën 24-vjeçare.
“Për herë të parë po e përjetoj të qenit baballëk. Ndihem i kënaqur që vajza ime u martua më një djalosh të mirë siç është Luli, një student nga Prishtina.
Dasma kaloi shumë mirë, patëm shumë mysafirë dhe, përveç kolegëve të mi të këngës, nuk munguan edhe disa nga politikanet tanë. Ceremoninë martesore e kemi bërë në mënyrë private, pa praninë e mediave”, ka thënë këngëtari për Kosova Sot.
Ndërsa, sa i përket të rejave muzikore, këto ditë pritet që Sinani të lansojë një videoklip të ri së bashku me album. Kënga e videoklipit titullohet “Sa më ka marr malli”, ndërsa është përgatitur në Kosovë.
vera
vera
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 213
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : America
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Studente
Horoskopi : Pisces

http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi