Kapiteni i Anglisë kritik ndaj vetes dhe bashkëlojtarëve Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa


Join the forum, it's quick and easy

Kapiteni i Anglisë kritik ndaj vetes dhe bashkëlojtarëve Miresevini031rwvj7
Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapiteni i Anglisë kritik ndaj vetes dhe bashkëlojtarëve

Shko poshtë

new Kapiteni i Anglisë kritik ndaj vetes dhe bashkëlojtarëve

Mesazh nga kosova1990 Wed Aug 11, 2010 7:40 am

Kapiteni i Anglisë kritik ndaj vetes dhe bashkëlojtarëve 11-gerrards4


Londër, 11 gusht - Kapiteni i kombëtares angleze, Steven Gerrard ka thënë se edhe ai do t'i fishkëllente kombëtares së "tre luanëve" të mërkurën në ndeshjen miqësore kundër Hungarisë në "Wembley", nëse ai do të ishte në tribuna si tifoz. Ky reagim i mesfushorit të Liverpoolit vjen pas performancës zhgënjyese të Anglisë në kampionatin botëror "Afrika e Jugut 2010", ku u eliminua në 1/8 e finales nga Gjermania (1:4).
"Do të fishkëlleja edhe unë. Pasi e kemi merituar këtë, duke i zhgënjyer tifozët tanë gjatë kampionatit botëror", ka thënë Gerrard të martën.
Ndërkohë, seleksionuesi i Anglisë, Fabio Capello ka folur për largimin e dy lojtarëve nga kombëtarja angleze, Paul Robinson dhe Wes Brown. Të dy ishin ftuar për ndeshjen e radhës, por refuzuan t'i bashkohen ekipit me arsyetimin se periudha e tyre në kombëtare ka marrë fund.
"E pranoj vendimin e tyre. Robinsoni na ka marrë në telefon dhe na ka thënë se dëshiron të qëndrojë në shtëpi. Gjithashtu kam folur edhe me Brownin. Unë i thash atij se nuk e kam ftuar në Botëror pasi nuk kishte luajtur në dy muajt e fundit për shkak të lëndimit. Kësaj here e ftova pasi kishte luajtur të gjitha ndeshjet parasezonale, por ai mu përgjigj: 'Falëminderit, por unë preferoj të qëndroj në shtëpi'" ka thënë Capello. "Ju duhet ta pranoni vendimin e tyre. Unë mendoj se është krenari të luani për kombëtaren tuaj dhe për Anglinë", ka përfunduar italiani Fabio Capello.
kosova1990
kosova1990
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 308
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 09/03/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Germania
Humori Humori : Hello
Hobi Hobi : Nuk Jam Ka di
Horoskopi : Leo

http://www.Albveraa.Tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi